Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Sierpień »
« 10 do 16-08-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30      
50 min

TRX

Joanna Jachym-Drewniak

SALA BODY&MIND/TRX

     
07:30  
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Łukasz Wańczyk

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

FULL BODY WORKOUT

Monika Wypych

SALA FITNESS

       
10:30          
50 min

ABT

Aneta Babicz - Szcześniak

SALA FITNESS

 
16:15
55 min

LES MILLS BODYPUMP®

Monika Budzicka

SALA FITNESS

50 min

FIT & JUMP

Dorota Kucharska

SALA FITNESS

         
17:00    
50 min

EXOTIC POLE DANCE

Katarzyna Ćwierz

SALA POLE DANCE

50 min

JOGA

Patrycja Gołąbek

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

BRAZILIAN BUTT

Małgorzata Domagała

SALA FITNESS

   
17:15
50 min

TRX

Joanna Jachym-Drewniak

SALA BODY&MIND/TRX

45 min

TABATA

Małgorzata Domagała

SALA BODY&MIND/TRX

45 min

STEP & SHAPE

Joanna Jachym-Drewniak

SALA FITNESS

45 min

ABT

Monika Wypych

SALA FITNESS

     
18:00
50 min

EXOTIC POLE DANCE

Katarzyna Ćwierz

SALA POLE DANCE

 
50 min

POLE DANCE (GRUPA OTWARTA)

Eliza Hetka

SALA POLE DANCE

 
50 min

POLE DANCE (GRUPA OTWARTA)

Eliza Hetka

SALA POLE DANCE

   
18:15
45 min

FULL BODY WORKOUT

Joanna Jachym-Drewniak

SALA FITNESS

45 min

BRAZILIAN BUTT

Małgorzata Domagała

SALA FITNESS

50 min

ABT

Joanna Jachym-Drewniak

SALA FITNESS

50 min

FIT & JUMP

Magdalena Pięta

SALA FITNESS

55 min

LES MILLS BODYPUMP®

Michał Ptak

SALA FITNESS

   
     
45 min

PILATES & STRETCHING

Monika Wypych

SALA BODY&MIND/TRX

 
19:15
50 min

FIT & JUMP

Dominika Samborska

SALA FITNESS

45 min

HIIT

Mikołaj Góral

SALA FITNESS

45 min

TRX

Łukasz Wańczyk

SALA BODY&MIND/TRX

       
50 min

JOGA dla kręgosłupa

Team MFP

SALA POLE DANCE

ZASTĘPSTWO

   
50 min

TRX

Łukasz Wańczyk

SALA BODY&MIND/TRX

19:30  
50 min

KETTLEBELL

Team MFP

Strefa Funkcjonalna

ZASTĘPSTWO

50 min

ZUMBA

Karol Oszczudłowski

SALA FITNESS

 
50 min

HIIT

Mikołaj Góral

SALA BODY&MIND/TRX

   
20:15
50 min

OCR NINJA

Łukasz Wańczyk

SALA BODY&MIND/TRX

55 min

LES MILLS BODYPUMP®

Bartosz Łata

SALA FITNESS

50 min

OCR STRENGTH

Łukasz Wańczyk

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

TRENING RUNMAGEDDON

Łukasz Wańczyk

SALA BODY&MIND/TRX

     
20:30
50 min

ZUMBA

Karol Oszczudłowski

SALA FITNESS

           
← →