Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Styczeń »
« 20 do 26-01-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30
50 min

TRX

Joanna Jachym-Drewniak

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

TRX

Agnieszka Łachman

SALA BODY&MIND/TRX

 
50 min

TRX

Joanna Jachym-Drewniak

SALA BODY&MIND/TRX

     
07:30
55 min

OCR MIX

Łukasz Wańczyk

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

TRENING OBWODOWY

Agnieszka Łachman

SALA FITNESS

55 min

OCR MIX

Łukasz Wańczyk

SALA BODY&MIND/TRX

 
50 min

TRENING OBWODOWY

Monika Wypych

SALA FITNESS

   
   
50 min

TRENING OBWODOWY

Monika Wypych

SALA FITNESS

 
08:30  
50 min

ZUMBA

Sebastian Nabielec

SALA FITNESS

   
50 min

ZUMBA

Sebastian Nabielec

SALA FITNESS

   
09:30  
50 min

AKTYWNE 9 MIESIĘCY

Magdalena Pardela

SALA FITNESS

 
50 min

AKTYWNE 9 MIESIĘCY

Magdalena Pardela

SALA FITNESS

 
50 min

ABT

Aneta Babicz - Szcześniak

SALA FITNESS

 
   
50 min

SPINNING INTERWAŁ

Jolanta Mikusińska

Sala Spinning / Race Walking

10:00          
55 min

JOGA FLOW

Krystyna Nobilec

SALA POLE DANCE

 
90 min

OCR COMBO

Łukasz Wańczyk

SALA BODY&MIND/TRX

10:30  
50 min

AKTYWNA MAMA

Magdalena Pardela

SALA FITNESS

 
50 min

AKTYWNA MAMA

Magdalena Pardela

SALA FITNESS

 
50 min

FULL BODY WORKOUT

Aneta Babicz - Szcześniak

SALA FITNESS

50 min

FIT & JUMP

Aneta Babicz - Szcześniak

SALA FITNESS

11:00          
90 min

JOGA dla kręgosłupa

Krystyna Nobilec

SALA POLE DANCE

 
11:30          
120 min

OCR RUNNING

Łukasz Wańczyk

STREFA FUNKCJONALNA / GYM

50 min

TRENING OBWODOWY

Aneta Babicz - Szcześniak

SALA FITNESS

16:15
55 min

POWER PUMP

Agnieszka Łachman

SALA FITNESS

50 min

FIT & JUMP

Agnieszka Łachman

SALA FITNESS

50 min

FULL BODY WORKOUT

Joanna Jachym-Drewniak

SALA FITNESS

50 min

ZUMBA TONING

Sebastian Nabielec

SALA FITNESS

50 min

ABT

Joanna Jachym-Drewniak

SALA BODY&MIND/TRX

   
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika Biedka

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

TABATA

Małgorzata Domagała

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

PŁASKI BRZUCH

Małgorzata Domagała

SALA BODY&MIND/TRX

 
50 min

FIT & JUMP

Agnieszka Łachman

SALA FITNESS

16:45
80 min

JOGA

Krystyna Nobilec

SALA POLE DANCE

80 min

JOGA

Monika Wypych

SALA POLE DANCE

80 min

JOGA

Krystyna Nobilec

SALA POLE DANCE

80 min

POWER JOGA

Team MFP

SALA POLE DANCE

     
17:15
50 min

MOBILITY STRETCH

Monika Biedka

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

PŁASKI BRZUCH

Małgorzata Domagała

SALA FITNESS

50 min

STEP & SHAPE

Joanna Jachym-Drewniak

SALA FITNESS

50 min

SPINNING WYTRZYMAŁOŚĆ

Krzysztof Stawarz

Sala Spinning / Race Walking

50 min

PŁASKI BRZUCH

Małgorzata Domagała

SALA FITNESS

 
50 min

HIIT

Mikołaj Góral

SALA FITNESS

50 min

RACE WALKING

Agnieszka Łachman

Sala Spinning / Race Walking

 
50 min

TABATA

Małgorzata Domagała

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

ZUMBA

Sebastian Nabielec

SALA FITNESS

50 min

POLE DANCE INTRO

Eliza Hetka

SALA POLE DANCE

 
50 min

STEP & SHAPE

Joanna Jachym-Drewniak

SALA FITNESS

   
50 min

RACE WALKING

Agnieszka Łachman

Sala Spinning / Race Walking

 
50 min

TRX

Joanna Jachym-Drewniak

SALA BODY&MIND/TRX

18:00  
120 min

OCR RUNNING

Łukasz Wańczyk

STREFA FUNKCJONALNA / GYM

         
18:15
50 min

FULL BODY WORKOUT

Monika Biedka

SALA FITNESS

50 min

BRAZILLIAN BUTT

Małgorzata Domagała

SALA FITNESS

50 min

POLE DANCE (GRUPA OTWARTA)

Eliza Hetka

SALA POLE DANCE

50 min

EXOTIC POLE DANCE

Katarzyna Ćwierz

SALA POLE DANCE

50 min

POLE DANCE (GRUPA OTWARTA)

Eliza Hetka

SALA POLE DANCE

 
50 min

TRX + KETTLEBELL

Mikołaj Góral

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

POLE DANCE INTRO

Katarzyna Ćwierz

SALA POLE DANCE

50 min

POLE DANCE (GRUPA OTWARTA)

Katarzyna Ćwierz

SALA POLE DANCE

55 min

POWER PUMP

Agnieszka Łachman

SALA FITNESS

50 min

FIT & JUMP

Agnieszka Łachman

SALA FITNESS

55 min

POWER PUMP

Agnieszka Łachman

SALA FITNESS

 
50 min

TRX

Joanna Jachym-Drewniak

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

RACE WALKING

Agnieszka Łachman

Sala Spinning / Race Walking

50 min

SPINNING SIŁA

Jolanta Mikusińska

Sala Spinning / Race Walking

50 min

PILATES

Team MFP

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

TABATA

Małgorzata Domagała

SALA BODY&MIND/TRX

 
50 min

STRETCHING

Monika Wypych

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

STRETCHING

Małgorzata Domagała

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

SPINNING INTERWAŁ

Krzysztof Stawarz

Sala Spinning / Race Walking

 
18:30
50 min

OCR ENDURANCE

Team MFP

STREFA FUNKCJONALNA / GYM

 
50 min

OCR ENDURANCE

Łukasz Wańczyk

STREFA FUNKCJONALNA / GYM

 
50 min

OCR ENDURANCE

Łukasz Wańczyk

STREFA FUNKCJONALNA / GYM

   
19:15
50 min

BENDY BODY

Katarzyna Ćwierz

SALA POLE DANCE

50 min

EXOTIC POLE DANCE

Katarzyna Ćwierz

SALA POLE DANCE

50 min

POLE DANCE INTRO

Eliza Hetka

SALA POLE DANCE

50 min

POLE DANCE (GRUPA OTWARTA)

Katarzyna Ćwierz

SALA POLE DANCE

50 min

BRAZILLIAN BUTT

Małgorzata Domagała

SALA FITNESS

   
50 min

POWER PUMP

Agnieszka Łachman

SALA FITNESS

50 min

HIIT

Mikołaj Góral

SALA FITNESS

50 min

SPINNING INTERWAŁ

Jolanta Mikusińska

Sala Spinning / Race Walking

55 min

POWER PUMP

Agnieszka Łachman

SALA FITNESS

50 min

TRX CORE

Monika Biedka

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

SPINNING INTERWAŁ

Adrian Woźniak

Sala Spinning / Race Walking

50 min

PILATES

Monika Wypych

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

TABATA

Agnieszka Łachman

SALA BODY&MIND/TRX

   
50 min

STRETCHING

Joanna Jachym-Drewniak

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

SPINNING WYTRZYMAŁOŚĆ

Krzysztof Stawarz

Sala Spinning / Race Walking

50 min

ZUMBA

Sebastian Nabielec

SALA FITNESS

19:30
90 min

KETTLEBELL

Jakub Wróbel

STREFA FUNKCJONALNA / GYM

 
90 min

KETTLEBELL

Jakub Wróbel

STREFA FUNKCJONALNA / GYM

       
20:15
90 min

JOGA dla kręgosłupa

Jakub Zembaty

SALA POLE DANCE

50 min

OCR STRENGTH

Karolina Pisarczyk

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

PŁASKI BRZUCH

Agnieszka Łachman

SALA POLE DANCE

50 min

ABT

Agnieszka Łachman

SALA FITNESS

     
50 min

OCR STRENGTH

Karolina Pisarczyk

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

POLE DANCE INTRO

Katarzyna Ćwierz

SALA POLE DANCE

50 min

TRX

Łukasz Wańczyk

SALA BODY&MIND/TRX

90 min

JOGA dla kręgosłupa

Jakub Zembaty

SALA POLE DANCE

50 min

SALSA FIT

Sebastian Nabielec

SALA FITNESS

55 min

POWER PUMP

Monika Biedka

SALA FITNESS

50 min

ZUMBA TONING

Sebastian Nabielec

SALA FITNESS

50 min

OCR STRENGTH

Łukasz Wańczyk

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

SPINNING WYTRZYMAŁOŚĆ

Adrian Woźniak

Sala Spinning / Race Walking

50 min

SPINNING INTERWAŁ

Krzysztof Stawarz

Sala Spinning / Race Walking

 
50 min

SPINNING WYTRZYMAŁOŚĆ

Adrian Woźniak

Sala Spinning / Race Walking

21:15
50 min

TRX

Łukasz Wańczyk

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

TRX

Monika Biedka

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

OCR STRENGTH

Łukasz Wańczyk

SALA BODY&MIND/TRX

50 min

FIT & JUMP

Adriana Frasik

SALA FITNESS

     
50 min

ZUMBA

Sebastian Nabielec

SALA FITNESS

   
50 min

TRX

Łukasz Wańczyk

SALA BODY&MIND/TRX

← →